Walem Fort - Een klein dorp in de Groote Oorlog

WAELHEM - Een klein dorp in de Groote Oorlog
ONZE GESNEUVELDEN

Het Memoriaal

Na 100 jaar wil dit memoriaal een naam en een gezicht geven aan degenen die op deze plek sneuvelden.

Dit memoriaal is het resultaat van veel opzoekingswerk. Overal in Belgie zowel in Vlaanderen, als in Brussel en Wallonie, zochten we naar sporen van de gesneuvelden van Waelhem 1914, al gauw werden ze "onze" gesneuvelden.
Vaak was onze zoektocht vergeefs: graven bestonden niet meer, we vonden geen familie meer, of er waren geen foto's meer...meermaals liep onze zoektocht dood...
Maar tegenover die doodlopende paden, staat de bereidwillige medewerking van vele mensen die ons hun informatie ter beschikking stelden, ons foto's bezorgden of die voor ons -soms in verre uithoeken- grafmonumenten gingen fotograferen.

Wij willen hen danken omdat ze het mogelijk hebben gemaakt om onze gesneuvelden op deze plaats een gezicht te geven !

Wij danken speciaal :

LYNNEEL Walter, BRUYNINCKX Gaby, VAN STEENDAM Martine, DUQUENE, VVF - Afdeling Westkust, KEUPPENS Hubert, DE VOGELE Lutgarde, SNOECK Robert, DESMOND Jacques, OELEBRANDT Willy, DENEIR Benny, ROEYGENS Veerle, VAN DE VELDE E., DE VLEESSCHAUWER Luc, BODART François, DE CLERCQ Andre, VAN HAVERE Rositta, LAMSENS Rudolf, VAN DEN ACKER Marijke, GEERTS G., GHEKIERE , KEERSMAEKERS Harry, SNAUWAERT Sofie, COMEET, MARCELO Maria, HEEMKRING Wadja

Hier kan u de namen en de herdenkingsplaten terugvinden van 183 gesneuvelden zoals ze in het memoriaal zijn aangebracht. (Klik op de naam van de persoon om de herdenkingsplaat te bekijken.)

Naam , Rang , Geb.dat. , Ovl.dat.
AERTS Jozef Henri
Brigadier bij de versterkte plaats Antwerpen - Fort van Waelhem ° Antwerpen 23 juni 1892 † Walem 29 september 1914
AUDENAERDE Willy Jules Jan
Soldaat 2e klas bij het 4e linieregiment ° Gent 2 augustus 1893 † Walem 2 oktober 1914
AUGUSTIJN Joseph
Soldaat 2e klas bij de artillerie versterkte plaats Antwerpen ° Wetteren 18 juli 1888 † Walem 29 september 1914
BADING Philippe Julien
Soldaat 2e klas bij de artillerie versterkte plaats Luik ° Tavigny 3 juni 1876 † Walem 29 september 1914
BALLEGEER Oscar Charles
Soldaat 2e klas bij het 2e regiment karibiniers ° Oostende 21 november 1881 † St.-Kat.-Waver 2 oktober 1914
BARTHELEMI Louis
Kapitein-Commandant van het 4e linieregiment ° Dinant 5 augustus 1865 † Walem 30 september 1914
BAUDOIN Fernand Marie Nicolas G.
Korporaal bij het 23e- 3e linieregiment ° Grivegnee 31 januari 1888 † St.-Kat.-Waver 29 september 1914
BAUVAL Jules Ghislain
Soldaat 2e klas bij het 4e linieregiment ° Forchies la Marche 16 januari 1886 † Walem 29 september 1914
BERCKMOES Alphonse
Soldaat 2e klas bij het 2e regiment Jagers te voet ° Bambrugge 12 april 1887 † Walem 30 september 1914
BEZIN Alfred Desire
Soldaat 2e klas bij het 3e linieregiment ° Anderlues 5 maart 1890 † St-Kat.-Waver 29 september 1914
BODART Nestor Antoine
Soldaat 2e klas bij het 3e linieregiment ° Farciennes 3 januari 1889 † Antwerpen 7 oktober 1914
BODY Nestor Leonard Joseph
Soldaat 2e klas bij de Artillerie versterkte plaats Luik ° Esneux 10 apil 1882 † Walem 28 september 1914
BODYN Gustaaf Joseph
Soldaat 2e klas bij het 4e linieregiment ° Loppem 19 mei 1893 † Walem 5 oktober 1914
BOGAERT Robert Francois Joseph Marie
Korporaal BV bij het 3e linieregiment ° Gent 18 maart 1888 † Walem 29 september 1914
BRAHY Jules Adrien
Soldaat 2e klas bij het 9e linieregiment ° Bouissois(FR) 18 november 1893 † Walem 6 oktober 1914
BROECKAERT Richard
Soldaat 2e klas bij het 4e linieregiment ° Klerken 25 februari 1893 † Walem 29 september 1914
BROKKEN Dominiucs Josephus
Soldaat bij de Artillerie versterkte plaats Antwerpen ° St-Niklaas 9 april 1882 † Walem 2 oktober 1914
BUQUOI Louis
Adjudant bij de Artillerie versterkte plaats Antwerpen ° Namen 9 augustus 1854 † Walem 10 oktober 1914
BUZIN Leon Joseph
Soldaat 2e klas bij het 9e linieregiment° Vesqueville 9 november 1893 † Walem 5 oktober 1914
CALUWAERTS Gregoire Alois
Wachtmeester 1e klas bij de Rijkswacht te paard ° Lier 17 januari 1885 † Rumst 4 oktober 1914
CANION Alexandre
Soldaat 2e klas bij het 4e linieregiment ° Wiheries 22 maart 1893 † Rumst 5 oktober 1914
CARBONEZ Desire Isidoor Emiel Amaat
Soldaat 2e klas bij het 4e linieregiment ° Roeselare 11 augustus 1893 † Walem 30 september 1914
CARDINAL Jean Baptiste
Soldaat 2e klas bij het 3e linieregiment ° Paturages 25 februari 1886 † Walem 26 september 1914
CARELS Henri
Soldaat 2e klas bij het 4e linieregiment ° Zwevezele 31 oktober 1893 † Walem 1 oktober 1914
CHAUVEHEID Antoine Victor
Soldaat 2e klas bij het 3e linieregiment ° Sint Gilles 21 september 1896 † Rumst 2 oktober 1914
CLAUS Raoul Alfred Eugeen
Sergant BV bij het 3e linieregiment ° Brugge 29 april 1897 † Duffel 5 oktober 1914
CLIGNEZ Oscar Henri
Soldaat 2e klas bij het 3e linieregiment ° Chapelle-lez-Herlaimont 23 januari 1893 † Antwerpen 5 oktober 1914
COENS Henricus
Soldaat 2e klas bij het 4e linieregiment ° Sijsele 22 oktober 1891 † Rumst 5 oktober 1914
COLMAN Casimir
Soldaat 2e klas bij het 2e linieregiment ° Laarne 29 september 1891 † Rumst 30 september 1914
COOLBUNDERS Guillaume Francois
Soldaat 2e klas bij het 6e linieregiment ° Schaarbeek 19 december 1893 † Antwerpen 10 oktober 1914
COOMANS Emiel
Soldaat 2e klas bij het 3e linieregiment ° Bekkevoort 5 juni 1888 † Walem 29 september 1914
COSSEE de MAULDE Jean Marie Armand Paul
Soldaat 2e klas bij het 4e linieregiment ° Doornik 30 mei 1891 † Walem 30 september 1914
COUSIN Victor Joseph
Soldaat bij de artillerie versterkte plaats Luik ° Bertrix 5 december 1880 † Antwerpen 1 oktober 1914
CRAENEN Joannes Alfons
Wachtmeester bij de artillerie versterkte plaats Antwerpen ° Betekom 7 juli 1893 † Walem 29 september 1914
CRAMPE Medard Franciscus
Soldaat 2e klas bij het 4e linieregiment ° Houthave 23 december 1886 † Antwerpen 5 oktober 1914
CYPERS Godfried Theodoor Alois
Onderluitenant van het 3e linieregiment ° Menen 5 februari 1893 † St-Katelijne-Waver 30 september 1914
DE BIE Paul Marie Louis
Soldaat 2e regiment Karibiniers ° Elsene 4 december 1891 † St-Katelijne-Waver 29 september 1914
DE BRABANDER Alfons Cornelius
Soldaat bij de 1e regiment Jagers te paard ° Antwerpen 22 april 1885 † Walem 29 september 1914
DE CLOEDT Achiel Camiel
Soldaat 2e klas bij het 4e linieregiment ° Loppem 18 januari 1888 † St-Katelijne-Waver 30 september 1914
DE CLOEDT Emiel Francois E.V.
Adjudant bij het 24e linieregiment ° Nieuwpoort 3 januari 1888 † St-Katelijne-Waver 29 september 1914
DE COCK Leopold
Soldaat bij het 4e linieregiment ° Ertvelde 14 september 1889 † St-Katelijne-Waver 29 september 1914
DE COODT Hector Joseph Alois
Luitenant bij het 4e linieregiment ° Noordschote 5 januari 1887 † Antwerpen 14 oktober 1914
DE COSTER Francois
Korporaal bij het 9e linieregiment ° Sint Jans Molenbeek 20 mei 1890 † Rumst 6 oktober 1914
DE COSTER Valere
Sergeant bij het 4e linieregiment ° Evregnies 20 september 1884 † Walem 5 oktober 1914
DE COUSSEMAECKER Jean Arthur Victor
Korporaal bij het 23e linieregiment ° Oostende 29 juli 1889 † Rumst 29 september 1914
DE GREAVE Justin Joseph
Soldaat 2e klas bij de Artillerie versterkte plaats Antwerpen ° Munkzwalm 10 juli 1887 † Waarloos 29 september 1914
DE KEYSER Emile Jerome
Soldaat 2e klas bij het 4e linieregiment ° Sint Andries Brugge 11 november 1884 † Rumst 5 oktober 1914
DE KNEEF Arthur Antonius
Soldaat bij het 4e linieregiment ° Gent 28 oktober 1886 † Rumst 2 oktober 1914
DE LAERE Remi Alois
Soldaat bij het 3e linieregiment ° Oostrozebeke 9 april 1887 † Walem 1 oktober 1914
DE MEUTER Edgar Hubert Ghislain
Soldaat 2e klas bij het 23e linieregiment ° Petit-Enghien 16 juni 1887 † Antwerpen 2 oktober 1914
DE MEY Joseph Corneel
Soldaat 2e klas bij het 4e linieregiment ° Sint-Jans-Molenbeek 11 juni 1886 † Walem 29 september 1914
DE MEY Joseph
Soldaat 2e klas bij het 9e linieregiment ° Liedekerke 17 november 1890 † Rumst 6 oktober 1914
DE SAEDELEER Victor Benoit Albert
Korporaal bij het 9e linieregiment ° Aalst 18 januari 1896 † Walem 6 oktober 1914
DE SAEVER Camiel Cyriel
1e Sergeant-Majoor bij het 4e linieregiment ° Booitshoeke 5 september 1885 † Walem 6 oktober 1914
DE SCHAGT Medard Joseph
Soldaat bij het 3e linieregiment ° Zerkegem 4 april 1892 † Walem 29 september 1914
DE SMEDT Kamiel Lieven
Soldaat 2e klas bij het 3e linieregiment ° Sleidinge 6 november 1886 † Rumst 2 oktober 1914
DE SPIEGELEER Henri Philemon
Soldaat 2e klas bij het 3e linieregiment ° Oostende 20 september 1897 † St-Katelijne-Waver 29 september 1914
DE VRIENDT Jacques Joseph
Soldaat 2e klas bij het 9e linieregiment ° Deurne 7 oktober 1890 † Walem 6 oktober 1914
DE WISPELAERE Victor
Soldaat 2e klas bij het 4e linieregiment ° Ertvelde 28 oktober 1889 † St-Katelijne-Waver 1 oktober 1914
DEBROUWER Kamiel Theophiel
Soldaat bij het 4e linieregiment ° Anzegem 2 november 1886 † Walem 27 september 1914
DEGANDT Jozef
Soldaat bij het 4e linieregiment ° Lichtervelde 30 april 1893 † Walem 30 september 1914
DELESTIENNE Adolf Ghislain
Soldaat 2e klas bij het 22e linieregiment ° Souvret 1 januari 1890 † Walem 28 september 1914
DELHAXE Toussaint Nicolas A.G.
Soldaat 2e klas bij het 23e linieregiment ° Ans 6 oktober 1888 † St-Katelijne-Waver 29 september 1914
DEMEULEMEESTER Pierre
Onderluitenant bij het 4e linieregiment ° Antwerpen 3 december 1888 † Walem 4 oktober 1914
DENEVE Karel Lodewijk
Klaroen bij het 4e linieregiment ° Merchtem 12 maart 1889 † Walem 2 oktober 1914
DENYS Philippe
Korporaal bij het 4e linieregiment ° Lichtervelde 10 februari 1893† Walem 27 september 1914
DESMONT Amand Armand
Soldaat bij het 2e regiment Jagers te Voet ° Anvaing 6 juli 1892 † Walem 30 september 1914
DEVOGELE Cyriel Camiel
Soldaat 2e klas bij het 23e linieregiment ° Heule 27 september 1892 † Antwerpen 18 februari 1922
DEWEER Eduard Arthur Leo
Korporaal bij het 1e regiment karibiniers ° Bellingen 18 september 1884 † Walem 2 oktober 1914
DHONDT Leon Leopoldus
Soldaat bij het 2e regiment Jagers te Voet ° Etikhove 7 januari 1890 † Walem 30 september 1914
DUPUIS Emile Arthur Louis
Soldaat 2e klas bij het 4e linieregiment ° Charleroi 29 maart 1891 † Rumst 28 september 1914
DUTILLEUL Juste Gregoire
Soldaat 2e klas bij het 3e linieregiment ° Ghoy 27 november 1889 † Walem 29 september 1914
FONTAINE Arthur Joseph
Soldaat 1e klas bij het 23e linieregiment ° Bonsin 6 oktober 1887 † St-Katelijne-Waver 29 september 1914
FONTEYNE Oscar Auguste Desire
Onderluitenant bij het 23e linieregiment ° Brugge 26 september 1894 † St-Katelijne-Waver 29 september 1914
FOQUE Jozef Emiel
Soldaat 2e klas bij de Artillerie versterkte plaats Antwerpen ° Heindonk 31 oktober 1888† Gosport (GB) 9 februari 1915
FRAKIN Jean Joseph Ferdinand
Korporaal bij het 6e linieregiment ° Luik 6 juli 1874 † Walem 28 september 1914
GADEYNE Cyriel Emiel
Soldaat 2e klas bij het 3e linieregiment ° Beselaere 30 oktober 1887 † St-Katelijne-Waver 29 september 1914
GARNIR Maurice Jean Antoine
Korporaal bij het 3e linieregiment ° Seraing-sur-Meuse 18 december 1891 † St-Katelijne-Waver 29 september 1914
GERYL Marcel Remy
Soldaat bij het 3e linieregiment ° Oostduinkerke 12 juni 1892 † Walem 29 september 1914
GODDYN Oscar Contant
Soldaat bij het 23e linieregiment ° Oostende 16 december 1894 † Walem 29 september 1914
GOETGHEBEUR Prosper Victor
Soldaat bij het 23e linieregiment ° Oostende 1 december 1892 † St-Katelijne-Waver 28 september 1914
GOETGHEBEUR Willy Bernard
Soldaat 2e klas bij het 3e regiment Jagers te Voet ° Blankenberge 20 december 1894 † Walem 29 september 1914
GOVAERT Ernest
Soldaat 2e klas en klaroen bij het 4e linieregiment ° Gent 2 juni 1893 † Rumst 5 oktober 1914
HAEGHEMAN Desideer Hendrik Ludovic
Soldaat 2e klas bij het 3e linieregiment ° Seraing-sur-Meuse 10 november 1892 † Rumst 30 september 1914
HEMERIJCK Jules Joseph A.C.
Soldaat 2e klas bij het 3e linieregiment ° Ruddevoorde 9 juni 1892 † Walem 29 september 1914
HEYEN Bernard
Soldaat 2e klas bij het 23e linieregiment ° Sint Niklaas 7 juli 1888 † Walem 29 september 1914
HOELEBRANDT Pieter Augustien
Soldaat 2e klas bij het 5e linieregiment ° Nieuwkerken-Waas 20 april 1890 † Walem 6 oktober 1914
HOGNE Vital Jules Ghislain
Soldaat 1e klas bij het 9e linieregiment ° Quenast 14 mei 1891 † Rumst 3 oktober 1914
HOLLANDERS Pierre Jean Michel
Soldaat 2e klas bij het 4e linieregiment ° Hamont 8 februari 1886 † Rumst 5 oktober 1914
ITERBEKE Levy Leon
Soldaat 2e klas bij het 4e linieregiment ° Eeklo 29 september 1888 † St-Katelijne-Waver 2 oktober 1914
IWENS Pierre Jean
Soldaat 2e klas bij de Artillerie versterkte plaats Antwerpen ° O.L.Vrouw-Waver 1 oktober 1893 † Antwerpen 29 september 1914
JANSSEUNE Leopold Alois
Soldaat 2e klas het 2e regiment Karibiniers ° Slijpe 11 december 1885 † Walem 1 oktober 1914
JEUNIAUX Jules Edouard
Soldaat 2e klas het 4e linieregiment ° Hyon 18 oktober 1890 † St-Katelijne-Waver 30 september 1914
KERCKHOVE Cyrille
Soldaat 2e klas het 4e linieregiment ° Meulebeke 15 april 1892 † Walem 4 oktober 1914
KERKHOVE Alphonse Theophile
Soldaat 2e klas het 4e linieregiment ° Brugge 4 april 1890 † St-Katelijne-Waver 28 september 1914
KINSABIL Richard
Soldaat 2e klas het 4e linieregiment ° Loppem 17 september 1893 † Antwerpen 7 oktober 1914
KIRFEL Pierre Mathieu
Korporaal bij het 2e regiment Karibiniers ° Verviers 21 juli 1885 † Walem 30 september 1914
LAHAUT Lambert Joseph
Soldaat bij het 2e linieregiment ° Luik 1 juli 1888 † St-Katelijne-Waver 2 oktober 1914
LAMSENS Maurice Julien Andre
Soldaat bij het 4e linieregiment ° Koolskamp 13 december 1893 † Rumst 5 oktober 1914
LAURENT Georges Benjamin
Soldaat 1e klas bij het 2e regiment Karabiniers ° Strepy-Bracquegnies 12 maart 1882 † St-Katelijne-Waver 1 oktober 1914
LEPAGE Joannes Augustinus
Soldaat 1e klas bij het 2e regiment Jagers te Voet ° Perk 21 juli 1887 † Waarloos 30 september 1914
LEPERE Desire Francois
Korporaal bij het 3e linieregiment ° Chenee 25 mei 1888 † Rumst 29 september 1914
LEYS Achille Emile Cornil
Korporaal bij het 23e linieregiment ° Watou 8 februari 1889 † Rumst 29 september 1914
LIBERT Jules Clement P.J.
Soldaat 2e klas bij het 9e linieregiment ° Baulers 15 januari 1891 † Walem 5 oktober 1914
LIJSEN Ludovicus Franciscus
Soldaat 2e klas bij het 13e linieregiment ° Borgerhout 29 maart 1888 † Walem 29 september 1914
LOOS Louis Corneel
Soldaat 1e klas bij het 9e linieregiment ° Borgerhout 13 november 1892 † Rumst 6 oktober 1914
MAERTENS Alfons Joseph
Soldaat 2e klas bij het 3e linieregiment ° Harelbeke 7 oktober 1889 † Rumst 30 september 1914
MAES Gustaaf
Soldaat 2e klas bij de Artillerie versterkte plaats Antwerpen ° Lokeren 10 april 1886 † Walem 29 september 1914
MAGERMAN Camiel Lieven
Soldaat 2e klas bij het 4e linieregiment ° Gent 7 februari 1886 † Rumst 2 oktober 1914
MAIRESSE Victor
Soldaat 2e klas bij het 3e linieregiment ° La Bouverie 13 maart 1890 † Antwerpen 2 oktober 1914
MALFAIT Polydoor Emiel
Soldaat 2e klas bij het 4e linieregiment ° Menen 11 februari 1889 † Rumst 6 oktober 1914
MANET Maurice Joseph
Soldaat 2e klas bij het 3e linieregiment ° Cuesmes 24 december 1890 † Rumst 3 oktober 1914
MARCELO Franciscus Vincentius
Soldaat 2e klas bij het 13e linieregiment ° Hemiksem 13 februari 1889 † St-Katelijne-Waver 29 september 1914
MARTLE Joseph
Soldaat 1e klas bij het 2e regiment Jagers te Voet ° Maldegem 11 april 1892 † Rumst 30 september 1914
MASSON Armand Joseph
Sergeant bij het 4e linieregiment ° Schore 14 september 1892 † Rumst 2 oktober 1914
MATHIEU Julien Desire Joseph
Soldaat 2e klas bij de Artillerie versterkte plaats Antwerpen ° Boncelles 30 september 1880 † Walem 29 september 1914
MEUREE Armand Jean Baptist Alfred
Sergeant bij het 3e linieregiment ° Roux 29 juli 1888 † Walem 29 september 1914
MICHIELS Gaston Jeroom
Korporaal bij het 3e linieregiment ° Ingelmunster 6 januari 1893 † Walem 29 september 1914
MISSIAEN Oscar Emilius
Soldaat 2e klas bij het 13e linieregiment ° Eernegem 14 januari 1894 † St-Katelijne-Waver 29 september 1914
MOULING Christiaan
Soldaat bij het 2e regiment Lansiers ° Hern 19 februari 1884 † Walem 28 september 1914
NAZY Maximilaan Jozef
Kapitein-commandant van het 24e linieregiment ° St-Joost-ten-Node 17 maart 1868 † Kontich 30 september 1914
NERINCKX Cornelius
Soldaat 2e klas bij het 23e linieregiment ° Gooik 29 mei 1888 † Rumst 30 september 1914
NEYRYNCK Victor
Soldaat 2e klas bij het 13e linieregiment ° Knesselaere 18 oktober 1886 † Walem 29 september 1914
NIES Gilbert Raphael Omer
Soldaat 2e klas bij het 9e linieregiment ° Ronse 13 juni 1893 † Rumst 5 oktober 1914
OST Ernest
Soldaat 2e klas Klaroenblazer bij het 3e linieregiment ° Haine-Sint-Pierre 10 april 1891 † Sint-Katelijne-Waver 1 september 1914
PANNEMANS Gerard Joseph
Soldaat 2e klas bij het 9e linieregiment ° Meeswijk 10 januari 1886 † Rumst 6 oktober 1914
PASCAL Leon Francois Xavier Emile Jules
Kapitein-Commandant bij het 13e linieregiment ° Ieper 3 februari 1886 † Antwerpen 6 oktober 1914
PIERARD Gregoire Clement
Soldaat 2e klas bij het 13e linieregiment ° Anderlues 11 maart 1890 † St-Katelijne-Waver 29 september 1914
PINTELON Laurent Julien Arthur
Soldaat bij het 4e linieregiment ° Assebroek 26 augustus 1893 † Rumst 5 oktober 1914
QUEVRIN Henri Jean Joseph Ghislain
Soldaat bij het 9e linieregiment ° Durnal 1 juli 1893 † Walem 6 oktober 1914
ROBBENS Frederic Maximilien
Soldaat 2e klas bij de Artillerie versterkte plaats Antwerpen ° Gent 17 februari 1889 † Walem 29 september 1914
ROBBERECHTS Pierre Guillaume
Wachtmeester bij de Artillerie versterkte plaats Antwerpen ° Korbeek-Lo 3 februari 1893 † Walem 28 september 1914
RUTTEN Joseph
Soldaat 2e klas bij het 3e linieregiment ° Geetbets 29 juli 1888 † Walem 29 september 1914
SCHOUPPE Jan Baptist Gustaaf
Soldaat 2e klas bij het 9e linieregiment ° Liedekerke 11 september 1893 † Walem 6 oktober 1914
SECRETIN Henri Joseph
Soldaat 2e klas bij het 23e linieregiment ° Montegnee 22 juli 1887 † St-Katelijne-Waver 29 september 1914
SLAETS Joannes
Soldaat bij het 2e regiment Karibiniers ° Houtvenne 5 maart 1880 † St-Katelijne-Waver 30 september 1914
SMITS Jean Henri
Soldaat 2e klas bij het 23e linieregiment ° Seraing 26 februari 1887 † Walem 29 september 1914
STEELAND August Charles
Soldaat 2e klas bij het 3e linieregiment ° Mariakerke 19 april 1892 † St-Katelijne-Waver 29 september 1914
STEVENS Camilius Carolus
Soldaat bij het 9e linieregiment ° Herent 18 juli 1893 † Walem 5 oktober 1914
STILMANT Arthur Joseph
Soldaat 2e klas bij het 5e linieregiment ° Mont-sur-Marchienne 31 januari 1892 † Walem 2 oktober 1914
STORMACQ Victor Ghislain
Soldaat 2e klas bij het 2e linieregiment ° Genval 9 juni 1889 † St-Katelijne-Waver 29 september 1914
THIEBAUT Prosper
Korporaal bij het 2e regment Karibiniers ° Boussu 30 juli 1879 † St-Katelijne-Waver 1 oktober 1914
THIJS Eugeen Alfons
Soldaat 2e klas bij het 13e linieregiment ° Geetbets 26 december 1886 † St-Katelijne-Waver 29 september 1914
TIMMERMANS Fideel
Soldaat 2e klas bij het 3e linieregiment ° Bekkerzeel 3 juni 1887 † Walem 29 september 1914
TRIOEN Prosper Rene Corneille
Soldaat 1e klas bij de 3e Jagers te Voet ° Langemark 1 augustus 1884 † Rumst 6 oktober 1914
VAN CAMP Jean Francois
Soldaat 2e klas bij het 1e Artillerieregiment ° Sint-Pieters-Jette 26 november 1888 † Walem 2 oktober 1914
VAN DAELE Arthur Joseph
Soldaat bij het 4e Linieregiment ° Oekene 27 augustus 1893 † St-Katelijne-Waver 2 oktober 1914
VAN DE VELDE Achiel Camiel
Soldaat 2e klas bij het 2e Linieregiment ° Tielt 21 juni 1884 † Walem 29 september 1914
VAN DEN ABEELE Gustaaf
Soldaat kannonier bij het Artillerieregiment ° Wetteren 9 juni 1886 † Waarloos 29 september 1914
VAN DER STOCK Albert
Soldaat 2e klas bij het 4e Linieregiment ° Denderhoutem 7 februari 1891 † Walem 28 september 1914
VAN DIJCK Jean
Soldaat 1e klas bij het 3e Linieregiment ° Hoboken 20 december 1887 † St-Katelijne-Waver 29 september 1914
VAN HAMME Rene Desire
Soldaat 2e klas bij het 4e Linieregiment ° Merelbeke 29 juni 1888 † Walem 29 september 1914
VAN HAVERMAET Charles Louis
Soldaat 2e klas bij de Artillerie versterkte plaats Antwerpen ° Hamme 13 april 1882 † Walem 9 september 1914
VAN LAERE Petrus Theophile
Soldaat 2e klas bij het 2e linieregiment ° Zele 2 augustus 1887 † Walem 29 september 1914
VAN LOOCK August
Soldaat 2e klas bij het 3e linieregiment ° Antwerpen 19 augustus 1887 † Walem 29 september 1914
VAN LOON Francois Mathias
Soldaat 2e klas bij de Artillerie versterkte plaats Antwerpen ° Mechelen 5 mei 1892 † Gottingen(D) 31 oktober 1918
VAN LOOY Gommaire Edmond
Soldaat 2e klas bij de Artillerie versterkte plaats Luik ° Antwerpen 31 augustus 1893 † Oud Stuivenskerke 4 mei 1916
VAN OVERSCHELDE Florimond
Soldaat 2e klas bij het 2e regiment Jagers te Voet ° Temse 27 januari 1887 † Walem 2 oktober 1914
VAN RENGEN Franciscus
Soldaat 2e klas bij het 2e regiment Jagers te Voet ° Nieuwrode 24 mei 1886 † Walem 30 september 1914
VAN RILLAER Felix Bernard Joseph
Soldaat 2e klas bij het 9e Linieregiment ° Boom 29 januari 1887 † Walem 29 september 1914
VAN RILLAER Jean Joseph
Soldaat 2e klas bij het 9e Linieregiment ° Steenokkerzeel 20 november 1892 † Rumst 5 oktober 1914
VANTORRE Louis
Korporaal bij het 4e Linieregiment ° Roubaix 22 oktober 1893 † Rumst 30 september 1914
VAN TRIJP Eduardus
Soldaat 2e klas bij het 3e Linieregiment ° Merksem 29 juni 1888 † St-Katelijne-Waver 29 september 1914
VAN TROYS Oscar Joseph
Soldaat 2e klas bij het 2e Linieregiment ° Emelgem 2 maart 1893 † St-Katelijne-Waver 2 oktober 1914
VANDEGHINSTE Gustaaf
Soldaat 2e klas bij het 4e Linieregiment ° Koolskamp 20 april 1893 † Walem 29 september 1914
VANDENBUNDER Jules Cornelis
Korporaal bij het 4e Linieregiment ° Proven 14 november 1890 † Rumst 5 oktober 1914
VANDENBUSSCHE Camillius Achillus
Soldaat bij het 3e Linieregiment ° Ichtegem 26 september 1888 † St-Katelijne-Waver 29 september 1914
VANDERVEKEN Jan-Baptist
Soldaat 1e klas bij het 2e Karibiniersregiment ° Oudergem 6 februari 1884 † Walem 30 september 1914
VANDERWEYEN Franciscus Louis
Soldaat 2e klas bij de 2e Jagers te Voet ° Mechelen 25 mei 1886 † Walem 30 september 1914
VAN HOUCKE Jean
Soldaat 2e klas bij het 3e Linieregiment ° Beernem 6 juli 1887 † Walem 29 september 1914
VAN STEENDAM Henri Joseph
Soldaat 2e klas bij de Artillerie versterkte plaats Antwerpen ° Serskamp 2 april 1887 † Walem 29 september 1914
VENELLE Louis Jean F.
Vrijwilliger bij het 2e regiment Karibiniers ° Schaarbeek 15 januari 1898 † Antwerpen 3 oktober 1914
VERBEKE Julien Corneel
Soldaat 2e klas bij het 13e Linieregiment ° Ieper 5 juni 1891 † Rumst 29 september 1914
VERBRUGGHE Gustaaf Adolf Jean
Madjoor-adjunkt bij het 2e regiment Jagers te Voet ° Aalst 13 augustus 1886 † Antwerpen 9 oktober 1914
VERELST Joannes Ludovicus
Soldaat 2e klas bij de Artillerie versterkte plaats Antwerpen ° Betekom 123 februari 1893 † Walem 29 september 1914
VERHOEVEN Jan Baptist
Soldaat bij het 9e Linieregiment ° Antwerpen 15 augustus 1895 † Walem 6 oktober 1914
VERHOFSTADT Richard
Soldaat 2e klas bij het 9e Linieregiment ° Kerksken 17 april 1890 † Rumst 5 oktober 1914
VERMEIREN Pierre Joseph
Soldaat 2e klas bij het 3e Linieregiment ° Antwerpen 26 november 1887 † Walem 29 september 1914
VERSAEVEL Henricus Josephus Cornelis
Soldaat 2e klas bij het 13e Linieregiment ° Ieper 21 januari 1892 † Walem 29 september 1914
VERTCOUR Victor Henri Joseph
Brigadier bij de Artillerie versterkte plaats Antwerpen ° Slins 31 mei 1880 † Walem 28 september 1914
VILAIN Cyrille
Soldaat 2e klas bij het 3e linieregiment ° Koksijde 7 februari 1892 † Walem 29 september 1914
WALCARIUS Charles Louis
Soldaat 2e klas bij het Vervoerkorps ° Zedelgem 30 maart 1885 † Rumst 30 september 1914
WATERSCHOOT Raymond August
Soldaat 2e klas bij het 23e Linieregiment ° Zele 27 april 1889 † Walem 29 september 1914